domek topslogan
Rejon Częstochowa
Przełącz na rejon Kraków >>
Konto
Zaloguj się >>


Zbiorniki ozdobne

Jesteś tutaj: Nasza oferta > Dom i ogród > Zagospodarowanie deszczówki > Zbiorniki ozdobne

W przypadku niewielkich ogródków lub chęci podlewania jedynie roślin doniczkowych lub rabatek warto rozważyć zakup naziemnego zbiornika ozdobnego. Na rynku dostępne są różne kolory, pojemności oraz modele takich rozwiązań. Pozwala to na dopasowanie do każdej aranżacji ogrodu. Zbiorniki mogą imitować drewno, kamień lub ceramikę stanowiąc bardzo efektowną ozdobę. Pojemność zbiorników dekoracyjnych waha się od 100 do 1000 l, jednak należy pamiętać, że im większy zbiornik tym więcej miejsca zajmuje, dlatego przed zakupem warto sprawdzić czy posiada się wystarczająco dużą powierzchnie na jego ustawienie.

Rainbowl Flower

Zbiornik na wodę deszczową firmy 3P Technik Rainbowl-Flower dostępny jest w 4 modnych kolorach: kiwi, mango, chili i antracyt. Sprawi, że ogród nabierze niebanalnych barw. Zbiornik jest odporny na promienie UV oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Rainbowl-Flower to zgrabny ogrodowy wazon, w którym można zgromadzić 150 litrów wody deszczowej a w wersji bez doniczki 210 l. Pobór wody odbywa się poprzez otwór znajdujący się z przodu zbiornika. W ¾” mosiężny gwint można wkręcić zawór. W wersji bez doniczki znajduje się pokrywa z zabezpieczeniem przed nieuprawnionym otwarciem np. przez dzieci. Zbiornik Rainbowl wyposażony jest w kranik do poboru wody. Kolor kranika: chromowany lub mosiężny. Zbiornik posiada 2 lata gwarancji. Produkt dostępny na zamówienie.

Wymiary

Pojemność [l]
Średnica [cm]
Wysokość [cm]
210l/150l
60,00
210,00

rainbowl-flower

 

Evergreen

Zbiornik firmy 3P Technik o pojemności 475 litrów jest wystylizowany na stary dębowy pień. Jego realistyczne wykończenie otrzymano dzięki specjalnej obróbce odpornego na warunki atmosferyczne polietylenu. Trudno odróżnić go od oryginału. Duża objętość zbiornika na deszczówkę (475 litrów) pozwala na wykorzystanie go nawet w średniej wielkości ogrodach. Z przodu zbiornika znajduje się gwintowany otwór ¾”, w który można wkręcić kranik do poboru deszczówki. Natomiast z boku znajduje się odpływ pozwalający na opróżnienie zbiornika przed zimą lub połączenie kilku zbiorników w baterię. Pokrywa zbiornika zabezpieczona jest zamkiem chroniącym zbiornik przed dostępem dzieci. Zbiornik dostępny tylko w kolorze orzechowym. Zbiornik wyposażony jest w kranik do poboru wody. Kolor kranika: chromowany lub mosiężny. Zbiornik posiada 2 lata gwarancji.

Wymiary

Pojemność [l]
Średnica górna[cm]
Średnica dolna [cm]
Wysokość [cm]
475
70,00
78,00
120,00

 

evergreen

 

Evergreen lite

Zbiornik o pojemności 300 litrów przypomina pień starego dębu. Jego realistyczne wykończenie otrzymano dzięki specjalnej obróbce  odpornego na działania atmosferyczne oraz promieniowanie UV polietylenu. Jest bardzo podobny do zbiornika Evergreen 475 l, lecz poprzez odpowiednie wymodelowanie zbiornik ma zaledwie 48 cm głębokości co pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości miejsca.  Objętość zbiornika na deszczówkę (300 litrów) pozwala na wykorzystanie go nawet w średniej wielkości ogrodach. Z przodu zbiornika znajduje się gwintowany otwór ¾”, w który można wkręcić kranik do poboru deszczówki.  Natomiast z boku znajduje się odpływ pozwalający na opróżnienie zbiornika przed zimą lub połączenie kilku zbiorników w baterię. Pokrywa zbiornika zabezpieczona jest zamkiem chroniącym zbiornik przed dostępem dzieci.  Zbiornik wyposażony jest w kranik do poboru wody. Kolor kranika: chromowany lub mosiężny. Zbiornik posiada 2 lata gwarancji.  Zbiornik dostępny jest wyłącznie w kolorze ciemny brąz.

Wymiary

Pojemność [l]
Głebokość[cm]
Szerokość [cm]
Wysokość [cm]
300
48,00
70,00
120,00

 
evergreen-lite


Arcado

Zbiornik kolumnowy na deszczówkę Arcado dzięki wiernemu odwzorowaniu łudząco przypomina kamień naturalny lub też małą, murowaną studnię. Arcado dostępny jest w trzech wersjach: o pojemności 230, 360 i 460 litrów. Na zbiorniku można także sadzić kwiaty, dzięki czemu dopasowuje się on harmonijnie do każdej pory roku. Misa na roślinność jest zdejmowana co znacznie ułatwia pracę podczas sadzenia kwiatów. Dopływ umieszczony jest u górnej krawędzi zbiornika, z boku. Pobór wody odbywa się poprzez otwór znajdujący się z przodu zbiornika. Wyposażony w mosiężny gwint ¾”, w który można wkręcić zawór. Do zaopatrywania w wodę zaleca się doposażyć zbiorniki w zbieracz wody deszczowej z filtrem. Zbiorniki na deszczówkę Arcado dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: granit, czarny granit i piaskowy. Zbiornik posiada 2 lata gwarancji. Zbiorniki o pojemności 360 i 460 litrów dostępne na zamówienie.

Wymiary

Pojemność [l]
Średnica [cm]
Wysokość [cm]
230
60,00
105,00
360
60,00
165,00
460
60,00
200,00

 
arcado

Trentino

Zbiornik Trentino o pojemności 275 l jest wykonany z wysokiej jakości polietylenu odpornego na działanie niekorzystnych wpływów atmosferycznych i promieniowania UV - nie blaknie na słońcu. Trentino wyposażony jest w zdejmowaną pokrywę co ułatwia pobór deszczówki. Dodatkowo pokrywa posiada zabezpieczenie chroniące przed nieuprawnionym otwarciem np. przez dzieci. Dopływ umieszczony jest w górnej krawędzi zbiornika, z boku. Opcjonalnie zbiornik wody deszczowej można wyposażyć w zawór poborowy z kranikiem. Zbiornik na deszczówkę Trentino w kolorze terakoty ma fakturę naczynia glinianego i jest idealnym elementem dekoracyjnym dla ogrodów z nutą południowego charakteru. Do zaopatrywania w wodę zaleca się zastosowanie zbieracza wody deszczowej z filtrem. Zbiornik posiada 2 lata gwarancji. Produkt dostępny na zamówienie.

 Wymiary

Pojemność [l]
Średnica góra [cm]
Średnica dół [cm]
Wysokość [cm]
275
78,00
54,00
100,00

 trentino4


Rustico

Zbiornik dekoracyjny Rustico o pojemności 275 litrów jest wykonany z wysokiej jakości polietylenu. Dzięki właściwościom materiału zbiornik na wodę deszczową Rustico nie zmienia swojej barwy na słońcu. Rustico wyposażony jest w zdejmowaną pokrywę co ułatwia pobór deszczówki. Dodatkowo pokrywa posiada zabezpieczenie chroniące przed nieuprawnionym otwarciem np. przez dzieci. Dopływ umieszczony jest w górnej krawędzi zbiornika, z boku. Opcjonalnie zbiornik wody deszczowej można wyposażyć w zawór. Dzięki „drewnianej” beczce Rustico w kolorze orzechowym nasz ogród nabierze indywidualnego charakteru. Wspaniale komponuje się w ogrodach zbliżonych do naturalnych lub przy drewnianych domach. Do zaopatrywania w wodę zaleca się dokupić zbieracz wody deszczowej z filtrem. Zbiornik posiada 2 lata gwarancji.

Wymiary

Pojemność [l]
Średnica góra [cm]
Średnica dół [cm]
Wysokość [cm]
275
78,00
54,00
100,00

 

rustico2 

Helena

Zbiornik na deszczówkę Helena o pojemności 300 litrów jest wykonany z polietylenu. Zbiornik jest idealną reprodukcją śródziemnomorskiej amfory, która doskonale dopełnia ogrody stylizowane na wzór toskański. Zbiornik został przygotowany w  wyjątkowy sposób, gdyż jedna strona zbiornika ma celowo chropowatą i antyczną fakturę materiału, natomiast druga strona jest doskonale gładka. Zbiornik jest wyposażony w dolny otwór 3/4 ", do całkowitego wypuszczenia wody, tak aby zabezpieczyć zbiornik na zimową porę jak również do łączenia zbiorników szeregowo. Wysokiej jakości materiał polietylenowy jest odporny na promieniowanie UV, dzięki temu zbiornik nie zmienia swojej barwy na słońcu. Zbiornik dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: jasna cegła lub antracyt. Dodatkowo zbiornik Helena wyposażony jest w kranik do poboru wody. Aby zbierać wodę deszczową do zbiornika Helena, należy doposażyć się w zbieracz narynnowy do deszczówki o odpowiednim rozmiarze (dopasowany do średnicy rynny lub uniwersalny), połączyć zbieracz ze zbiornikiem Helena oraz wybrać odpowiedni kranik do kolorystyki zbiornika. Produkt w kolorze antracyt dostępny na zamówienie.

Wymiary

Pojemność [l]
Średnica [cm]
Wysokość [cm]
300
78,00
120,00

 

helena1 

Evergreen Little tree

Zbiornik Evergreen Little Tree 250L przypomina pień starego dębu. Jego realistyczne wykończenie otrzymano dzięki specjalnej obróbce wysokiej jakości, odpornego na warunki atmosferyczne polietylenu więc trudno odróżnić go od oryginału. Objętość zbiornika (250 litrów) pozwala na wykorzystanie go nawet w średniej wielkości ogrodach. Z przodu zbiornika znajduje się gwintowany otwór ¾”, w który można wkręcić kranik. Natomiast z boku znajduje się odpływ pozwalający na opróżnienie zbiornika przed zimą lub połączenie kilku zbiorników w baterię. Pokrywa zbiornika zabezpieczona jest zamkiem chroniącym zbiornik przed dostępem przez dzieci. Zbiornik na deszczówkę dostępny kolorze ciemny brąz. Zbiornik posiada 2 lata gwarancji.

Wymiary

Pojemność [l]
Średnica góra [cm]
Średnica dół [cm]
Wysokość [cm]
250
58,00
77,00
105,00

 

littletree3

 

Barrique

Zbiornik Barrique o pojemności 250 l stworzono inspirując się oryginalną, dębową beczką. Konstrukcja taka to oszczędność miejsca, ze względu na jej wąski profil. Konstrukcja okuć pochodzi od beczki piwa bawarskiego, ma chropowatą fakturę dlatego beczki wydają się jeszcze bardziej rustykalne. Zbiornik na deszczówkę "Barrique" ma jedno przyłącze z przodu ¾ ", gdzie może być przykręcony kranik. Jest również wylot 3/4" do opróżniania zbiornika przed przymrozkiem lub aby umożliwić połączenie zbiorników. Pokrywa ma blokadę. Zbiornik posiada 2 lata gwarancji i dostępny jest w kolorze ciemnego brązu. Do kompletnej instalacji należy dobrać odpowiedni zbieracz wody deszczowej (dopasowany do średnicy i koloru rynny) oraz dopasować podłączenie zbieracza ze zbiornikiem.

Wymiary

Pojemność [l]
Średnica [cm]
Wysokość [cm]
250
60,00
105,00

 

barrique

 

Maurano

Zbiornik Maurano o pojemności 300 litrów jest stylizowany na murek z kamienia naturalnego. Zbiornik można wyposażyć w donicę, w której można sadzić kwiaty, dzięki czemu dopasowuje się harmonijnie do każdej pory roku. Misa przeznaczona do sadzenia kwiatów jest zdejmowana co znacznie ułatwia prace ogrodnicze. Dopływ umieszczony jest w górnej krawędzi ściany bocznej, a pobór wody odbywa się poprzez ¾” otwór znajdujący się na ścianie przedniej. Polietylen, z którego wykonano zbiornik  jest wysokiej jakości, jest odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Do zaopatrywania w wodę zaleca się doposażenie zbiornika na deszczówkę w zbieracz wody deszczowej z filtrem. Zbiornik dostępny w trzech kolorach piaskowy, granit i czarny granit. Producent udziela na zbiornik 2 letniej gwarancji. Produkt w kolorze czarny granit dostępny na zamówienie.

Wymiary

Pojemność [l]
Wysokość [cm]
Szerokość [cm]
Głębokość [cm]
300
118,00
80,00
40,00

 

 maurano

 

Burgund

Beczka "Burgund" o pojemności 500 litrów to stylizowany na dębową beczkę zbiornik wody deszczowej do ogrodu. Beczka posiada elementy dekoracyjne jak okucia z beczki od piwa bawarskiego oraz chropowatą fakturę drewna co nadaje jej naturalny wygląd. Zbiornik na deszczówkę "Burgund" ma jedno przyłącze z przodu 3/4", gdzie może być przykręcony kranik. Jest również wylot 3/4" do opróżniania zbiornika przed przymrozkiem lub aby umożliwić połączenie zbiorników. Pokrywa ma blokadę. Zbiornik posiada 2 lata gwarancji i dostępny jest w kolorze ciemnego brązu.

Wymiary

Pojemność [l]
Średnica [cm]
Wysokość [cm]
500
78
118,00

 

burgund

 

Norway

Bardzo realistyczny zbiornik o pojemności 230 litrów z głęboko matowym, drobnoziarnistym wykończeniem, wzorowanym na prawdziwych gontach drewnianych z świerka skandynawskiego. Zbiornik o niewielkich gabarytach zajmuje niewiele miejsca, mozna go postawić przy ścianie domu, ogrodzeniu czy altanie. 

Wymiary

Pojemność [l]
Wysokość [cm]
Szerokość [cm]
Głębokość [cm]
230
130,00
60,00
40,00


norway5


Multitank

Zbiornik Multitank do gromadzenia wody deszczowej o pojemności 250 litrów pozwala wykorzystać zgromadzoną deszczówkę np. do podlewania kwiatów. Idealny do ogrodu lub na taras. Dostępny w trzech kolorach, które są wiernym odwzorowaniem antracytu, granitu i piaskowca. Dzięki swojej konstrukcji zajmuje niewiele miejsca. Na frontowej ścianie zbiornika umieszczony jest ¾`` otwór umożliwiający pobór wody. Multitank jest „dwustronny”, posiada dwie różne faktury powierzchni czołowej co daje możliwość dopasowania do elewacji. Odporny na promieniowanie UV i niekorzystne warunki atmosferyczne. Gwarancja 2 lata. Produkt dostępny na zamówienie.

Wymiary

Pojemność [l]
Wysokość [cm]
Szerokość [cm]
Długość [cm]
250
105,00
79,00
38,00


multitank

 

Noblesse

Zbiornik Noblesse o pojemności 275 litrów jest elegancki i zupełnie gładki. Powierzchnia zbiornika jest wykonana z polietylenu o delikatnej fakturze. Na zbiorniku Noblesse opcjonalnie można także sadzić kwiaty, dzięki czemu harmonijnie dopasowuje się do każdej pory roku. Misa na roślinność jest zdejmowana co znacznie ułatwia pracę podczas sadzenia kwiatów. Zasilanie wodą odbywa się w górnej części zbiornika. Na ścianie przedniej zbiornika znajduje się mosiężny gwint ¾”, w który można wkręcić kran służący do poboru deszczówki. Polietylen jest wysokiej jakości i jest odporny na promieniowanie UV. Do zaopatrywania w wodę zaleca się zastosowanie zbieracza wody deszczowej z filtrem. Zbiornik na wodę deszczową dostępny w trzech wersjach kolorystycznych granit, czarny granit, piaskowy. Gwarancja 2 lata. Produkt dostępny na zamówienie.

Wymiary

Pojemność [l]
Wysokość [cm]
Szerokość [cm]
Głębokość [cm]
275
105,00
79,00
41,00


noblesse

 
Montana

Zbiornik o pojemności 225 litrów stylizowany na głaz narzutowy. Pobór wody odbywa się poprzez zintegrowany mosiężny gwint ¾” (znajdujący się po obu stronach), w który można wkręcić zawór. Na węższej, krótszej ścianie znajduje się kolejny gwint, poprzez który można pobierać wodę, lub doprowadzać wodę do zbiornika. Poza tym dopływ wody opadowej może się odbywać poprzez zbieracz wody deszczowej z filtrem lub przez filtr. Zbirnik jest w dwóch wersjach kolorystycznych: granit i czarny granit. Gwarancja 2 lata. Produkt dostępny na zamówienie.

Wymiary

Pojemność [l]
Wysokość [cm]
Szerokość [cm]
Głębokość [cm]
225
136,00
96,00
40,00

montana

 

Concrete

Zbiornik na deszczówkę Concrete o pojemności 200 litrów jest wykonany z polietylenu. Zbiornik został przygotowany w bardzo wyjątkowy sposób. Ściany są celowo chropowate dzięki czemu łudząco przypominają betonową fakturę. W ścianie zbiornika znajduje się otwór na kranik 3/4". Zbiornik jest wyposażony w dolny otwór 3/4", służący do całkowitego wypuszczenia wody, tak aby zabezpieczyć zbiornik na zimową porę jak również do łączenia zbiorników szeregowo. Wysokiej jakości materiał polietylenowy jest odporny na promieniowanie UV, dzięki temu zbiornik nie zmienia swojej barwy na słońcu. Produkt dostępny na zamówienie.

concrete

 

 

 

UWAGA!  Przy zakupie - zamówieniu zbiorników należy pamiętać, że w komplecie nie ma akcesoriów: kranika, zbieracza, zestawu połączeniowego itp. a niektóre kolory i pojemności są dostępne tylko na zamówienie. Zdjęcia

domek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowe
krzyżykNasza strona wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Przeczytaj więcej o plikach cookies i znowelizowanej ustawie Prawa Telekomunikacyjnego TUTAJ.