domek topslogan
Rejon Częstochowa
Przełącz na rejon Kraków >>
Konto
Zaloguj się >>


Lotus Grill

Jesteś tutaj: Nasza oferta > Dom i ogród > Lotus Grill

 

 

logo

Lubisz smak grillowanych potraw oraz rytuał przyrządzania ich wspólnie z rodziną i przyjaciółmi? Szukasz sposobu, aby móc delektować się nim częściej? Jeśli tak to LotusGrill jest stworzony dla Ciebie. Dzięki temu wyjątkowemu grillowi przygotujesz pyszne potrawy z rusztu o dowolnej porze roku, w dosłownie każdym miejscu,
w którym tylko zapragniesz.

lotusgrill

LotusGrill® to marka, która jest czymś więcej niż tradycyjnym pojęciem grilla. To urządzenie, które w nowoczesny i funkcjonalny sposób przygotuje różnorodne potrawy w oparciu o innowacyjny system smażenia, pieczenia i oczywiście grillowania.

budowa4
Lotus - schemat działania

LotusGrill® może być używany absolutnie wszędzie – nawet w zamkniętych pomieszczeniach takich jak balkon, kuchnia czy inne pomieszczenia w domu. A jest to możliwe, dzięki nowoczesnemu bezdymnemu palenisku, które w produktach LotusGrill® jest odpowiednio zabezpieczone przed kapiącym tłuszczem. Ponadto zalety LotusGrilla® to między innymi:

 • niewielki rozmiar – LotusGrilla® dzięki niewielkim rozmiarom bardzo łatwo się przenosi. Samo urządzenie jest poręczne i wyjątkowo ustawne. Do przenoszenia grilla na wycieczki może posłużyć też specjalna torba, która jest w zestawie.
 • cicha praca – LotusGrill® posiada dmuchawę, która działa na baterie (AA), dzięki czemu samo rozpalanie grilla jest wyjątkowo ciche i bardzo sprawne.
 • brak dymu – każdy model LotusGrilla® ma zabezpieczone bezdymne palenisko, na które nie kapie tłuszcz. Dzięki temu nie tworzą się chmury po paleniskowe. Dlatego LotusGrill® jest jedynym nowatorskim, bezdymnym urządzeniem.
 • możliwość swobodnego przemieszczania – LotusGrill® dzięki specjalnej konstrukcji nie nagrzewa się, co pozwala swobodnie go przenosić i używać w takich miejscach jak balkon, kuchnia czy taras.
 • specjalna obudowa – zabezpiecza LotusGrilla® przed wysypaniem się węgla w przypadku, gdy nastąpi upadek urządzenia. LotusGrill® jest zabezpieczony specjalnymi klamrami.
 • łatwość mycia – ruszt i misa wewnętrzna bezdymnego LotusGrilla® może być myta w zmywarkach.
 • dostępność elementów dodatkowych, które umożliwiają przyrządzenie każdej potrawy

Lotus Grill produkowany jest w dwóch średnicach rusztu - 32 cm (Lotus Grill) i 40,5 cm (Lotus Grill XL) oraz w 8 kolorach.

kolory

Technologia

LotusGrill® to wielofunkcyjne urządzenie do smażenia, pieczenia lub grillowania bez dymu, które można używać w zamkniętych miejscach takich jak taras, kuchnia czy inna część domu. LotusGrill® wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu zyskuje popularność na całym świecie.  Grillowanie z użyciem produktów LotusGrilla® jest wyjątkowo proste. Zastosowane technologie w urządzeniach LotusGrilla® sprawiają, że praca na nim jest wyjątkowo łatwa i przyjemna. Do najważniejszych zalet LotusGrilla® należy zaliczyć:

 • nowoczesne palenisko – zabezpieczone przed kapiącym tłuszczem. Grill jest urządzeniem bezdymnym a tego typu technologia sprawia, że możliwe jest grillowanie z użyciem urządzeń LotusGrill® nawet z zamkniętych pomieszczeniach takich jak kuchnie, balkon czy taras,
 • technologia zabezpieczania przed gorącem – to jedna z ważniejszych zalet produktów LotusGrill®. Dzięki inteligentnej konstrukcji i wykorzystaniu nowoczesnych technologiczne materiałów, możliwe jest zabezpieczenie całej konstrukcji grilla przed działaniem gorąca. Oczywiście pozwala to przenosić LotusGrilla® w różne miejsca nawet podczas samego procesu grillowania w kuchni, na tarasie czy balkonie,
 • technologia zabezpieczenia przed ewentualnymi upadkami – LotusGrill® to produkt, który posiada specjalne zaczepy mocujące. Dzięki temu, możliwe jest zabezpieczenie pojemnika z węglem przed upadkiem i ewentualny wysypaniem się go,
 • dodatkowy osprzęt pozwalający uzyskać lepsze efekty grillowania – to wszystko możliwe jest dzięki wykorzystaniu technologii łączenia wielu funkcji LotusGrilla® na raz. Dzięki temu, możliwe jest uzyskanie jeszcze większej różnorodności przyrządzanych na LotusGrillu® potraw.

Ważną funkcją jest zastosowanie rozpalania węgla przy użyciu zapalarki na baterii (AA). Dzięki temu, możliwe jest uruchomienie LotusGrilla® nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowy osprzęt i akcesoria, które można znaleźć w szerokiej ofercie produktów LotusGrill® sprawiają, że technologicznie i funkcjonalnie jest to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń wśród wszystkich z tego typu grupy gastronomicznej. Każdy dodatkowy sprzęt, akcesorium czy dodatek, wykonany jest z najwyższej, jakości materiałów w bardzo zróżnicowanej kolorystyce i z wykorzystaniem modnych zdobień.
Produkty LotusGrill® są dzięki zastosowanym technologiom znajdują uznanie zarówno wśród klientów indywidualnych, szukających alternatywy w stosunku do tradycyjnego grillowania. LotusGrill® to bezdymne urządzenie na którym można przygotowywać potrawy w domu, balkonie, kuchni czy tarasie.  Po bezdymnego LotusGrilla® sięgają także osoby, które grillowaniem zajmują się w pełni profesjonalnie
Zapewniamy, że LotusGrill® to urządzenie, które będzie równie wydajnie pracować przez wiele lat. A wszystko to dzięki najnowocześniejszym i najbardziej innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym zastosowanym w produktach LotusGrill®.

gel

 

Do rozpalania LotusGrilla® polecana jest żelowa rozpałka. Bezpieczna, nie rozlewająca się oraz ekonomiczna. Dzięki wymuszonemu obiegowi powietrza do rozpalenia grilla wystarcza niewielka ilość rozpałki.

 

 

 

 

wegiel

 

 

Węgiel z drzewa bukowego to innowacyjne paliwo, który zapewnia możliwość komfortowego grillowania. Produkt jest całkowicie naturalny, a co za tym idzie, bezpieczny dla ludzkiego organizmu. Jego największą zaletą jest znakomita wydajność, dzięki czemu węgiel starcza na długo. Ponadto, węgiel dla grillów marki LotusGrill eliminuje problematyczne dymienie, które często pojawia się podczas grillowania, a w czasie jego spalania nie są produkowane uciążliwe dla człowieka zapachy.
Worek o wadze 2,5 kilograma powinien pozwolić na zorganizowanie 15 grillowań.

 

 

 

 

pokrywa

 

Pokrywa z wbudowanym termometrem pozwala dokładnie mierzyć temperaturę potraw grillowanych w urządzeniach LotusGrill®. Dzięki szczelnemu zamknięciu możliwe jest uzyskanie:
 -   dokładnej temperatury potraw – pokrywa szczelnie okrywa każdy model LotusGrilla® co sprawia, że temperatura potraw będzie utrzymana w idealnych proporcjach,
-   dokładnego grillowania nawet grubych porcji potraw – pokrywa do LotusGrilla® świetnie sprawdza się podczas grillowania mięsa (steków lub filetów),
-   pełni smaku każdej potrawy – pokrywa zatrzymuje wewnątrz grillowanych potraw wszystkie soki i substancje odżywcze.

Pokrywa jest dostępna zarówno w wariancie dla LotusGrilla® jak i LotusGrilla ® XL (40,5 cm).

 

 

 

 

pokrywasz


Pokrywa szklana z wbudowanym termometrem pozwala dokładnie ustalić temperaturę potraw, które są grillowane w urządzeniach LotusGrill®. Dzięki szczelnemu zamknięciu z użyciem proponowanej przez nas szklanej pokrywy możliwe jest uzyskanie:
 - precyzyjnej temperatury potraw – pokrywa szklana szczelnie okrywa każdy model LotusGrilla® co powoduje, że temperatura grillowanej żywności będzie utrzymana w idealnych temperaturowych proporcjach,
-  idealnego grillowania nawet grubych porcji potraw – pokrywa do LotusGrilla® świetnie sprawdza się podczas grillowania głównie grubych partii mięsa (steków lub filetów),
 - pełni smaku każdej potrawy – pokrywa zatrzymuje wewnątrz grillowanych potraw wszystkie soki i substancje odżywcze.
Pokrywa jest dostępna tylko w wariancie dla LotusGrilla®.

 

 

plyta
Specjalna płyta barbecue-teppanyaki to idealnie doposażenie wersji urządzenia LotusGrilla®. Płyta barbecue-teppanyaki nadaje się idealnie do:
-   przyrządzania mięs w orientalnym stylu,
-   grillowania ryb,
-   grillowania warzyw.
Specjalna powłoka płyty barbecue-teppanyaki sprawia, że grillowane na niej potrawy zachowają pełnie smaku i aromatu. Płyta barbecue-teppanyaki dostępna jest tylko w wariancie LotusGrilla®.

 

plytac

Płyta ceramiczna idealnie nadaje się do pieczenia pizzy lub steków mięsnych. Unikalny kształt i ciekawe zastosowanie termiczne sprawia, że na ceramicznej płycie możliwe jest przygotowywanie idealnych i soczystych steków oraz chrupiącej pizzy. Podstawa płyty sprawia, że możliwe jest podawanie dań bezpośrednio na płycie ceramicznej.
Płyty ceramiczne dostosowane są do pieczenia na LotusGrill i LotusGrill XL®. 

 

szczypceSilikonowe szczypce do grilla idealnie nadają się do obracania różnego rodzaju potraw przyrządzanych na każdej z proponowanych przez nas wersji LotusGrilla®. Silikonowe szczypce są wykonane z bardzo mocnych materiałów, odpornych na działanie niskich temperatur. Można je z powodzeniem myć w zmywarce. Szczypce do LotusGrilla® dostępne są w kilku kolorystycznych wersjach.

 

pedzel

 

Silikonowy pędzel idealnie nadaje się do smarowania potraw różnego rodzaju sosami lub olejami. Silikonowym pędzlem można także rozprowadzać po potrawach przyprawy. Silikonowe pędzle są dostępne w naszej wersji w 6 różnych kolorach. Wykonane są z odpornych na działanie wysokich temperatur materiałów. Z silikonowym pędzlem użytkowanie LotusGrilla® będzie bardzo wygodne.

 

 

Elementy wymienne

ruszt
Wymienny ruszt dla LotusGrilla® to idealne uzupełnienie kompletu tego urządzenia. Niezwykle solidnie wykonany, bardzo praktyczny i ciekawie skonstruowany wymienny ruszt grillowy sprawi, że każda potrawa będzie idealnie przyrządzona na modelu LotusGrilla®. Ruszt wymienny dla LotusGrilla® wykonany jest ze stali nierdzewnej.

 

zaplon

 

 

 


Płytka zapłonu do LotusGrilla® to idealne doposażenie. Specjalna płytka zapłonowa doskonale rozpala i rozżarza węgiel. Wykonana z bardzo solidnych materiałów idealnie komponuje się z całością urządzenia.

 

 

 

pojemnik

 

 

 

Pojemnik na węgiel do LotusGrill® to niezwykle solidny i bardzo praktyczny element służący do utrzymania węgla wewnątrz grilla. Wymienny pojemnik na węgiel wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej. Jest to najszybciej zużywający się element zestawu.

 

 

 

 

misa

 

 

Wymienna misa wewnętrzna służy do uzupełnienia wnętrza LotusGrilla® w celu odprowadzania tłuszczu i innych składników przelatujących przez ruszt. Wykonana jest ze stali.

 

 

torba

 

 


Poręczna torba do przenoszenia grilla w dwóch rozmiarach.

 

 

 

 

 

Dane techniczne
Produkt Lotus Grill        Lotus Grill XL     
 Średnica rusztu    320 mm (potrawy na 4-5 osób)        405 mm (potrawy na 5-8 osób)   
 Maksymalna średnica grilla      350 mm 435 mm
 Średnica podstawy 260 mm 350 mm
 Wysokość 234 cm 241 cm
 Waga 3,7 kg 6,5 kg
 Baterie 4 x 1,5 V AA (6 wolt) 4 x 1,5 V AA (6 wolt)
 Kolory szary, czerwony, zielony, żółty,
pomarańczowy, burgund
szary, czerwony, zielony, żółty,
pomarańczowy, burgund

 

 

Lotus Grill XXL

Jest to największa wersja grilla o średnicy rusztu 56 cm. Oprócz większych gabarytów cechują go również:
- dwa pojemniki na węgiel - pozwalają na kontrolę temperatury na każdej z połówek grilla osobno
- dwa źródła zasilania - tradycyjne paluszki lub zasilacz (dołączany w standardzie)
- mobilny stojak z kółkami - znajduje się w wyposażeniu standardowym i pomaga w łatwym transporcie
XXLbudowa

 szczegoly


Podsumowanie

Infografika

 

fire-food

I nagroda na konkursie Fire&Food Barbecue uzyskana w 2012 roku – tę nagrodę LotusGrill® uzyskał przede wszystkim za innowacyjne rozwiązania dotyczące niskiego zużycia paliwa (węgla) w stosunku do ilości przyrządzanych na LotusGrillu® potraw. Na tym samym konkursie wyróżniony został także cały osprzęt LotusGrilla®, który nagrodzony został za między innymi wysoki standard wykonania każdego elementu, w tym bezdymnej wersji paleniska, idealnej do używania grilla na balkonie lub tarasie czy w zamkniętych pomieszczeniach domu jak chociażby kuchnia.


design-plus
Nagroda Design Plus – LotusGrill® otrzymał nagrodę i wyróżnienie za wzorowe wykonanie produktu i dodatkowych akcesoriów.
Oczywiście produkty LotusGrilla® są stale wystawiane na międzynarodowych wystawach w takich miastach jak Frankfurt, Essen, Berlin czy Paryż. Marka LotusGrill® jest także systematycznie nagradzana i wyróżniana na najróżniejszych wystawach kulinarnych. Potwierdzić to mogą największe restauracje na świecie, które przygotowują dania z grilla właśnie w oparciu o urządzenia i sprzęt produktów LotusGrill®.

red-dot

Nagroda Red Dot Award – LotusGrill® znalazł się w grupie wyróżnionych produktów pod względem "oryginalności oraz funkcjonalnych, designerskich rozwiązań". LotusGrill® tym samym dołączył do międzynarodowej wystawy z Essen i stanął wśród takich marek jak: BMW, Mercedes czy Apple,

 

gwarancja 

 Uwaga! Komplet zawiera

1. Zewnętrzną miskę z komorą baterii 4xAA, zaczepami i regulatorem temperatury (Lotus Grill XXL - zasilacz)
2. Miskę wewnętrzną
3. Płytkę zapłonu
4. Pojemnik na węgiel
5. Pokrywę pojemnika na węgiel
6. Ruszt
7. Torbę - pokrowiec (Lotus Grill i Lotus Grill XL)
8. Instrukcję obsługi

Pozostałe elementy należy zakupić osobno w zależności od potrzeb.

 

 

 

 

Zdjęcia

domek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowe
krzyżykNasza strona wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Przeczytaj więcej o plikach cookies i znowelizowanej ustawie Prawa Telekomunikacyjnego TUTAJ.