domek topslogan
Rejon Częstochowa
Przełącz na rejon Kraków >>
Konto
Zaloguj się >>


Jurajski Olsztyn

Jesteś tutaj: Atrakcje na Jurze > Hotele i agroturystyka > Jurajski Olsztyn

Malownicze wzgórze z ruinami średniowiecznej warowni, rezerwaty przyrody z jaskiniami i ostańcami, liczne szlaki piesze, rowerowe, konne i wspinaczkowe, niepowtarzalne zabytki, wyjątkowy mikroklimat, kilkadziesiąt imprez w ciągu roku to tyko niektóre z licznych atrakcji zapraszających na wypoczynek w turystycznej Gminie Olsztyn.

logo

 

Obiekt noclegowo - gastronomiczny "Jurajski Olsztyn"

Zapraszamy na wypoczynek w malowniczej miejscowości Olsztyn k/Częstochowy. Nasz obiekt znajduje się w Olsztynie przy ulicy Karłowatej Sosny 4.

Oprócz standardowej działalności organizujemy:

  • wesela
  • chrzciny i komunie
  • biesiady
  • imprezy integracyjne i szkoleniowe
  • warsztaty ekologiczne
  • imprezy plenerowe

z_2

z_3

Nasz obiekt hotelowo-gastronomiczny "Jurajski Olsztyn" dysponuje salą bankietową dla 200 osób zapewniającą komfort zabawy w przestronnej i klimatyzowanej sali z dala od zatłoczonych ulic miasta, a zarazem - wszędzie blisko. "Jurajski Olsztyn" położony jest w środku lasu tuż u podnóża Ruin Zamku Olsztyńskiego zapewniając tym samym piękne niezapomniane widoki.
Organizujemy imprezy okolicznościowe, rodzinne spotkania, bankiety i imprezy firmowe, biesiady a także konferencje i szkolenia. Do dyspozycji są dwie profesjonalnie i nowocześnie wyposażone sale konferencyjne:

  • Duża sala konferencyjna wyposażona w sprzęt mulimedialny z nagłośnieniem, projektorem, tablice flipchart, tablice suchościeralne w układzie kinowym na 200 osób
  • Mała sala konferencyjna wyposażona w sprzęt mulimedialny z nagłośnieniem, projektorem, tablice flipchart, tablice suchościeralne w  układzie kinowym na 40 osób

b5

b4

wesele

Nasza kadra dokłada wszelkich starań, aby każda impreza stała się niezapomnianą.

Zapraszamy równiez do naszych pokoi hotelowych.

p2

p3p4 p5

Oferujemy atrakcje

1. Wspinaczka

Któż nie chciałby się wykazać, pokonać własne lęki i słabości czy poczuć się jak zdobywca najwyższego szczytu, to wszystko daje nam  wspinaczka. Jest to jedna z bardziej popularnych i prężnie rozwijających się dyscyplin sportu. Ogromną jej zaletą jest wszechstronny, pozytywny wpływ na organizm człowieka. Dmuchana ścianka wspinaczkowa to doskonały sposób na oderwanie się od rzeczywistości i spróbowanie  swoich sił w tej dyscyplinie.
Oferta:
- dmuchana ścianka wspinaczkowa
- slackline balansowaniu na dynamicznej taśmie rozpiętej między dwoma stałymip punktami
- układanie piramidy ze skrzynek

skrzynie

 

 

sciana

 

 

 

2. Atrakcje linowe

Rytm serca wzrasta wraz z osiąganiem wysokości oraz wykonywaniem jakichkolwiek działań wysokościowych. Dla wszystkich którzy chcą przełamywać swoje bariery lękowe mamy do zaoferowania kompleksowe miasteczka linowe.
Atrakcje linowe to niezapomniane, pozytywne emocje aktywnego spędzania czasu.
Oferta:
- tyrolka
- mosty linowe
- drabina z liny
- przeszkody wysokościowe

liny1

liny2

 liny3

3. Sumo

Japońskie zapasy które odbywają się w każdych warunkach i w każdym miejscu. Gwarancją zabawy jest zdrowie o które dbamy zakładając profesjonalny i bezpieczny strój, jednocześnie zamieni on nas w prawdziwych zawodników o wadze 160 kg.
 Oferta:
- turnieje zawodnicze sumo

4. Strzelnica

To doskonałe miejsce, w którym, można sprawdzić swoją celność i skuteczność strzałów. Ponadto daje możliwość doskonalenia takich cech jak  cierpliwość, samokontrola, precyzja i dokładność.
Oferta:
- strzały do celu z markera (karabinka paintballowego),
- strzały z wiatrówki
- strzelanie do tarczy z łuku

strzelnica 

5. Mobilne pole paintballowe

Paintball jest grą zespołową, w której śmiało może uczestniczyć właściwie każdy. Bez względu na płeć, charakter czy wiek. Strzelanie kulkami z farbą bardziej wymaga myślenia strategicznego, współpracy w drużynie i sprytu niż siły  czy tężyzny fizycznej. Na polu walki ramię w ramię mogą stanąć początkujący i zaawansowani gracze, kobiety i mężczyźni, dzieci i dorośli.
Oferta:
- możliwość rozłożenia siatki zabezpieczającej w dowolnym miejscu, oraz - możliwość rozłożenia siatki zabezpieczającej w dowolnym miejscu, oraz wykorzystanie dmuchanych przeszkód, które stworzą pole do paintballu.

paintball

6. Trampolina

Poczuć się lekkim, wolnym, a przy tym się jeszcze wyskakać i wyhasać. To Poczuć się lekkim, wolnym, a przy tym się jeszcze wyskakać i wyhasać. To wszystko daje nam zabawa na trampolinie. Przynosi ona wiele korzyści zarówno  dla ciała, jak i dla ducha. Poza tym, że daje niezwykłe poczucie swobody, ma bardzo dobry wpływ na poprawę wytrzymałości, koordynację, rozwijanie zmysłu  przestrzennego oraz koncentrację i panowanie nad swoim ciałem.
Oferta:
- zabawy na trampolinie 

trampolina

7. Alkogogle

Wbrew ich nazwie służą nie tylko do demonstracji upośledzenia zmysłów występującego po spożyciu alkoholu, po przez obniżenie koncentracji, spowolnienie czasu reakcji, zniekształcenie obrazu, czy niemożności  oceny odległości i braku koordynacji mięśniowej. Powodują także  ogromną ilość  śmiechu podczas wielu zabaw, ale przede wszystkim niosą za sobą charakter edukacyjny.
Oferta:
- zabawy przy wykorzystaniu alkogoogli: marsz po linii, rzuty do celu, kozłowania  piłki, itd. 

8. Zajęcia manualne

Nie każdy sobie zdaję sprawę z tego, jakie posiada ukryte talenty. Dlatego warto odkryć swoje twórcze możliwości po przez zajęcia manualne. Rozwijają one wrażliwość estetyczną, umiejętność dostrzegania i przeżywania piękna. Pozostawiają na długo efekt działania w postaci obrazu, rzeźby, czegoś, co widać,  co można wziąć do ręki, pokazać, podarować. Poszerzają wyobraźnię, pobudzają  fantazję i uczą zachowań  społecznych.
Oferta:
- malowanie odlanych z gipsu figur farbkami
- robienie z koralików biżuterii
- kształtowanie podłużnych balonów w ciekawe formy

9. Salonik piękności

Wszystkie dziewczynki te mniejsze, czy większe marzą o tym, aby odwiedzić salon piękności. Mogą tam poczuć się jak prawdziwe księżniczki i mile spędzić czas. Ponadto malowanie twarzy to wspaniała zabawa, która daje szansę na to aby stać się małymi artystami, wcielić w wymarzoną postać i przenieść się w świat fantazji  
Oferta:
- robienie makijażu
- malowanie twarzy, paznokci

salonik

10. Zabawy w rozmiarze XXXXXL

Miło spędzić czas to cel każdego, ale zrobić to bawiąc się wspólnie przy wykorzystaniu gier w rozmiarze XL to dopiero frajda, która zadowoli nawet najbardziej wymagających.
Oferta:
- gra w gigantyczne bierki
- przechadzka na gigantycznych szczudłach
- zabawy z mega spodniami 3-osobowymi

xl

11. Gry z różnych stron świata i gry planszowe

 Są gry o których w naszym kraju mało kto słyszał, ale ich popularność w innych częściach świata od dawna jest bardzo duża, warto dlatego poznać w co bawili się w długie letnie wieczory Wikingowie, w co grywa się w Finlandii, Francji  czy za naszą wschodnią granicą. Warto przypomnieć sobie również w co grywali nasi dziadkowie, gdyż ciężko sobie wyobrazić, ale jest gra która jeszcze pół wieku temu była jedną z najpopularniejszych podwórkowych konkurencji sportowych na Śląsku, a teraz sprzętu do tej gry nie można kupić w żadnym sklepie, a o zasadach w najlepszym wypadku opowie nam pradziadek.
Koleżeńska rywalizacja, obmyślanie strategii tego właśnie wymagają od nas planszówki. To zabawa która zapewnia funkcjonowanie w grupie, przy jednoczesnym niezwykle integrującym wspólnym działaniu. Ponadto daje okazję  do bezpośredniego, osobistego kontaktu z innymi, którego w obecnych czasach  jakże nam brakuje.
Oferta:
- zabawa w różne gry znane od setek lat na innych kontynentach takie jak Mollky, Boule, Kubb, Klipa
- gra w różne edukacyjne i towarzyskie gry

gry

12. Bańki mydlane

Można się nimi bawić nawet z najmłodszymi. Puszczanie baniek przez same Można się nimi bawić nawet z najmłodszymi. Puszczanie baniek przez same dzieci to dla nich ogromna frajda, a gonitwa za ogromnymi baniami pozwala na  jeszcze lepszą zabawę, przy jednoczesnym rozwijaniu pozytywnych cech.
Oferta:
- puszczanie małych i wielkich baniek mydlanych

13. Chusta animacyjna

Warto jest pomyśleć o tym aby zorganizować taką zabawę, która pobudzi wyobraźnię, przy jednoczesnym czerpaniu radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie. Zabawa chustą realizuje liczne cele dydaktyczne. Pozwala ćwiczyć sprawność intelektualną i manualną. Ułatwia nawiązywanie kontaktów a co za tym  idzie integrację grupy. Dostarcza masę pozytywnych doznań estetycznych, a także daję odprężenie i relaks.
Oferta:
- Organizacja zabaw przy pomocy chusty

chusta

14. Budowle z klocków

Kto z nas nie lubi być budowniczym, inżynierem, tworzyć bez barier Kto z nas nie lubi być budowniczym, inżynierem, tworzyć bez barier przeróżne nie ograniczone niczym konstrukcje, czy inne cuda. To właśnie klocki  dają nam taką możliwość. Posiadają one duże wartości edukacyjne oraz wychowawcze. Dzięki nim rozwija się precyzja, dokładność, spostrzegawczość, uczy się rozróżniać kształty i kolory, poprawia się wyobraźnia przestrzenna i podnosi się umiejętność logicznego myślenia. Ponadto klocki uczą cierpliwości, a  gdy bawi się nimi większa liczba osób, to również współpracy, empatii, wzajemnego słuchania się z szacunkiem i uwagą.
Oferta:
- Budowa różnych budowli, pojazdów z klocków

15. Gry zespołowe

Gry zespołowe to walka o dobro wspólne, współpraca przy osiąganiu celu, jak również, realizacja wspólnego założenia mogąca bardzo skutecznie zjednoczyć. Współdziałanie zespołowe pozwala rozwinąć także  umiejętności sportowe i nauczyć myślenia strategicznego.
Oferta:
- możliwość rozłożenie mobilnego boiska do mini siatkówki piłki nożnej
- zagospodarowanie terenu pod różne dyscypliny sportowe

Dane kontaktowe:

    +48 502 465 019
    +48 (34) 314 05 19
    biuro@jurajskiolsztyn.pl
    www.jurajskiolsztyn.pl

Nasz adres:
    ul. Karłowatej Sosny 4
    42-256 Olsztyn

 

facebook

 

Zdjęcia

domek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowe
krzyżykNasza strona wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Przeczytaj więcej o plikach cookies i znowelizowanej ustawie Prawa Telekomunikacyjnego TUTAJ.