domek topslogan
Rejon Częstochowa
Przełącz na rejon Kraków >>
Konto
Zaloguj się >>


Hotel Jura

Jesteś tutaj: Atrakcje na Jurze > Hotele i agroturystyka > Hotel Jura

KROCZYCE – miejscowość zlokalizowana na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w niedalekiej odległości od zamków w Mirowie,
Bobolicach, Morsku i Ogrodzieńcu. Kroczyce słyną z malowniczych skał, czyli tak charakterystycznych dla tych terenów ostańców.
Warto wspomnieć choćby o pobliskich Skałach Kroczyckich, Rzędkowickich, czy Podlesickich z Górą Zborów. Z Kroczyc niedaleko jest
także do rekreacyjnych zbiorników wodnych w Kostkowicach i Siamoszycach, stanowiących nie lada atrakcję w ciepłe, słoneczne dni.
Właśnie w tej miejscowości znajduje się Hotel Jura.

mainmain1 

Chata grillowa

Stylowa chata wykonana z drewna i kamienia dedykowana jest w szczególności grupom eventowo – outdoorowym oraz klientowi lubującemu
się w zapachu grillowanego mięsa. Chata posiada dwie zadaszone części: dużą wewnętrzną z kominkiem oraz dodatkową zewnętrzną
z dwoma paleniskami. Dla Gości do wyboru krzesła, drewniane ławy i stoły lub okrągłe sofy z małymi stolikami.
Zachęcamy do organizacji biesiad z płonącym udźcem lub prosiakiem faszerowanym kaszą jako danie główne. Chata grillowa to także
specjalne dedykowane menu z korytkami mięsnymi oraz zimnym lanym piwem. Chata posiada dodatkowo pełny osprzęt dyskotekowy
(profesjonalna klatka, nagłośnienie i oświetlenie) tak by stworzyć tu imprezę taneczną o której długo nie zapomnisz. Dla fanów muzyki
tanecznej organizujemy tu dyskoteki (średnio na 250 osób/imprezę) – więcej szczegółów:
https://www.facebook.com/JuraMusicClub 

chatachata2 

chata4

Stacja Jura

Stacja Jura to kolejny budynek stanowiący segment turystyczny hotelu. Znajduje się on zaledwie 70 metrów obok budynku głównego
(całość na wspólnym, ogrodzonym terenie). Stacja Jura to 12 pokoi wieloosobowych(od 2 do maksymalnie 6 osób/pokój) oraz obszerny
hall. Większym grupom udostępniamy dodatkowo 2 pokoje 4-osobowe w przybudówce.
Każdy pokój posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz telewizor. Dodatkowo w hallu komfortowe sofy wypoczynkowe oraz duży
telewizor z kanałami Cyfrowego Polsatu.  Dodatkowo dla Gości dostępne są również bezpłatnie wszelkie atrakcje hotelowe (m.in.kajaki i siłownia).

stacja siłownia stacja siłownia

Szlachecki Dwór

to kompleks położony jest zaledwie 300 metrów od hotelu przez co bardzo łatwo do niego trafić. Jest to drewniana, dwupoziomowa karczma łącząca w sobie klimat Jury Krakowsko – Częstochowskiej oraz styl góralski. Położona jest nad urokliwym stawem gdzie w ciszy i spokoju rozkoszować się można pięknem otaczającej zieleni oraz ostańców skalnych. Karczma posiada ekologiczną wędzarnię gdzie przygotować można świeżo wyłowione ryby.

 

dwór pomost wędzarnia sala

 Pokoje

Hotel Jura oferuje swoim Gościom pokoje z łazienkami z pełnym węzłem sanitarnym. W pokojach: telefon i bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi).
Pokoje w hotelu podzielone na 3 kategorie: Economy, Standard i Lux. Może przyjąć razem do 77 osób.
Dodatkowo do dyspozycji są pokoje wieloosobowe w Stacji Jura – łacznie 50 miejsc noclegowych.

POKÓJ JEDNOOSOBOWY
Pokój ten posiada jedno łóżko pojedyncze  oraz wyposażony jest w stylowe meble i telewizor z dostępem do kanałów telewizji naziemnej.
W pokoju znajduje się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym.
Udogodnienia w pokoju: telefon, biurko, szafa / garderoba, prysznic, ręczniki, bezpłatny zestaw kosmetyków, budzenie na życzenie, internet wi – fi, woda mineralna. 

p12p14 

POKÓJ DWUOSOBOWY KLASY ECONOMY
Pokój ten dedykowany jest osobom szukającym noclegu w rozsądnej cenie. Posiada dwa łóżka pojedyncze i jest nieznacznie większy od pokoju jednoosobowego. Wyposażony jest w stylowe meble i telewizor z dostępem do kanałów telewizji naziemnej. W pokoju znajduje się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym.
Udogodnienia w pokoju: telefon, biurko, szafa / garderoba, prysznic, ręczniki, bezpłatny zestaw kosmetyków, budzenie na życzenie, internet wi – fi, woda mineralna. 

p23p25 

POKÓJ DWUOSOBOWY KLASY STANDARD
Pokój ten posiada łoże małżeńskie z możliwością dostawki i jest znacznie większy od pokoju klasy economy. Wyposażony jest w stylowe meble i telewizor LCD(32 – 42 cale) z dostępem do kanałów telewizji naziemnej. W pokoju znajduje się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym.
Udogodnienia w pokoju: telefon, biurko, szafa / garderoba, prysznic, ręczniki, bezpłatny zestaw kosmetyków, budzenie na życzenie, internet wi – fi, woda mineralna.

p2s2p2s1
 

POKÓJ DWUOSOBOWY KLASY LUX
Pokój ten posiada łoże małżeńskie z możliwością dostawienia dwóch dodatkowych łóżek i jest znacznie przestronniejszy od pokoju klasy standard. Wyposażony jest w stylowe meble i telewizor LCD(42 cale) z dostępem do kanałów telewizji naziemnej. Posiada dodatkowo zestaw wypoczynkowy z wygodnymi sofami i stolikiem do kawy. W pokoju znajduje się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym.
Udogodnienia w pokoju: telefon, biurko, zestaw wypoczynkowy, szafa / garderoba, prysznic, ręczniki, bezpłatny zestaw kosmetyków, budzenie na życzenie, internet

p2l1p2l5

SALE SZKOLENIOWE
Grupom konferencyjnym hotel oferuje dwie sale szkoleniowe:

 •     Senator – sala do 60 osób wraz z własnym tarasem
 •     Sala kominkowa – sala do 15 osób wraz z własnym kominkiem

Sale udostępnione są wraz z pełnym wyposażeniem obejmującym:

 •     flipchart + markery
 •     projektor Full HD marki EPSON wraz z ekranem
 •     system nagłośnienia marki WORK wraz z mikrofonami(na życzenie klienta)

Dla grup szkoleniowych przygotowane są również przerwy kawowe w różnych konfiguracjach obejmujących: kawę, herbatę, wodę, soki, ciasta, ciasteczka i owoce.
Dla większych grup na potrzeby szkolenia można przystosować także salę taneczną.
Grupom szkoleniowym oferowany jest także pakiet „Szkolenie i odprężenie”
W cenie dwudniowego pakietu:

 •     nocleg w pokoju dwuosobowym
 •     śniadanie
 •     2 obiady
 •     kolacja
 •     2 całodzienne przerwy kawowe
 •     sala szkoleniowa z pełnym wyposażeniem
 •     DJ na imprezę wieczorną (przy minimum 2o-os. grupach)

k1k2

RESTAURACJA

W restauracji „Jura” Szef Kuchni serwuje przepyszne tradycyjne polskie dania. Restauracja podzielona jest na trzy części mogące w sumie pomieścić nawet 140 osób. Jest ona w pełni klimatyzowana, posiada dwa kominki oraz część tarasową gdzie przyjmowani są Goście w okresie wiosna – lato.

restauracja restauracja

W hotelu organizowane są również wesela i inne przyjęcia okolicznościowe.

restauracja restauracja

restauracja restauracja

SALA GROTA

Sala Grota to dodatkowa sala restauracyjna idealnie wpasowująca się w klimat Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Imituje ona grotę skalną i wraz ze skórzanymi krzesłami oraz nastrojowym oświetleniem stanowi sama w sobie wielką atrakcję dla Gości. Sala jest w pełni klimatyzowana, posiada dodatkowy bar i cieszy się zainteresowaniem w szczególności grup przyjeżdżających z poza naszego regionu.

grota grota

Pobliskie atrakcje

Rezerwat przyrody Góra Zborów – 3 km od hotelu
Rezerwat krajobrazowy tworzą dwa wapienne wzgórza – Góra Zborów i Góra Kołoczek. Chroni się tutaj charakterystyczne dla Jury ostańce i skalne labirynty, wyjątkowo pięknie tu uformowane. W Górze Zborów mieści się Jaskinia Głęboka, udostępniona dla zwiedzających, o długości trasy około 150 m.

Zamki Mirów i Bobolice – 12/14 km od hotelu
Zamek Mirów to tak naprawdę położone wśród Skał Mirowskich ruiny zamku z czasów Kazimierza Wielkiego. Jest to jeden z najstarszych zamków Orlich Gniazd na Jurze. Zamek Bobolice to z kolei do niedawna tylko niewielkie ruiny które zmieniły swoje oblicze po pełnej rekonstrukcji – teraz to już pełnoprawny zamek który został udostępniony do zwiedzania. Oba zamki dzieli 1,5 kilometrowa, malownicza trasa turystyczna.

Podzamcze i Ogrodzieniec – 22 km od hotelu
To zdecydowanie najpiękniejszy i zarazem największy zamek Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Wznosi się on na najwyższym wzniesieniu Jury – Górze Janowskiego i wybudowano go na początku XIV wieku.Zamek pięknie wkomponowany jest w otaczające go masywy wapienne. Warto zaznaczyć że Ogrodzieniec i Podzamcze to nie tylko zamek, ale także inne atrakcje m.in.: Góra Birów z pradawnym grodem, park linowy czy Miniaturowy Szlak Orlich Gniazd.

logo

Jura Hotel
ul. Batalionów Chłopskich 8
42-425 Kroczyce
tel. kom.  881 453 333
tel. stacjonarny 34 315 20 14
wewnętrzny:
159 recepcja
69 restauracja
72 księgowość
Rezerwacje indywidualne:
recepcja@jurahotel.pl
Rezerwacje grupowe:
marketing@jurahotel.pl

 

facebook

 

Zdjęcia

domek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowedomek na jurze - Domki drewniane i tarasy kompozytowe
krzyżykNasza strona wykorzystuje pliki cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Przeczytaj więcej o plikach cookies i znowelizowanej ustawie Prawa Telekomunikacyjnego TUTAJ.